Велосипед SPACE AL 24 MERCURY DD FR рама-11 2026 Black Red (OPS-SP-24-065)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030377
7 806 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 11" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс керма | алюміній, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Втулки | високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo|високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Вік | підлітковий |
| Гальмівні ручки | є |
| Діаметр коліс | 24 " |
| Заднє гальмо | YINXING |
| Задній перемикач швидкостей | shimano tourney rd-tz50 |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета | SKYS/CST, 7-швидкісна, 14-28T |
| Кермо | високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Колір | Червоний|Чорний |
| Комплектація | велосипед, підніжка |
| Ланцюг | 108 ланок, SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 швидкостей |
| Лінійка | MERCURY DD FR |
| Манетки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 швидкість (3х7) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Матеріал рами | алюмінієвий сплав |
| Ободи | 24" х 19 мм, алюміній, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Особливості | полегшена алюмінієва рама |
| Педалі | пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Переднє гальмо | YINXING |
| Передній перемикач швидкостей | shimano tourney fd-tz30 |
| Покришки | 24" x 1,95, SKYS/CST C1918 |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2х300 мм, Weiwei |
| Рама | полегшена |
| Спиці | 14G |
| Стан товару | Новий |
| Стать дитини | унісекс |
| Сідло | 275x145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Тип | велосипед гірський (mtb) |
| Тип вилки | амортизаційна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Ціна: 7 806 ₴

