Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v28Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13811577
26 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Мережевий адаптер | 1GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.9 |
| Порти | 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x audio |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce GT 710 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип процесора | шестиядернийintel core i5-10400f (2.9 - 4.3 ГГц) |
- Ціна: 26 199 ₴





