Шліфмашина Stark DWS-801 (150081030)

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11664667
7 190 ₴
5 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 225 |
| Макс. обороти холостого ходу, об/хв | 1700 |
| Основна ручка | блокування кнопки включення, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа, пилозахист, регулятор обертів, телескопічна труба |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 869 ₴







