Сирена Tiras ВИХІД ЗІ СТРІЛКОЮ двосторонній TITANUM 230V (TL-EM101-D)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14252147
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 400 |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Діапазон робочих температур | -20 °C - +40 °C |
| Харчування | акумулятор (Ni-Cd, 1.2В, 800 мАг) маг |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Оповіщення | Світлова |
| Робоча напуга | 220-240 В |
| Розміри, мм | 360 х 150 х 25 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | аварійний світильник |
- Ціна: 389 ₴


