Штатив Ulanzi OMBRA II YING Tripod Black (T156)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14173967
2 999 ₴
2 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 1.12 кг |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 1580 мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Комплектація | кріплення для смартфона, система швидкого кріплення UKA/F38, штатив, інструкція |
| Мінімальна висота, см | 38 |
| Особливості | гак для сумки|додаткове кріплення ARRI 1/4"|змінна площадка|металеві шипи на ніжках|плавне обертання на 360°|регульований кут ніжок |
| Призначення | Для відеокамери | Для смартфона | Для фотоапарата |
| Розмір, мм | 480 х 80 х 80 |
| Тип кріплення девайса | затискач|кріплення ARRI 1/4"|різьба 1/4"|система швидкого кріплення UKA/F38 |
- Ціна: 2 979 ₴




