Штатив Ulanzi TT39 Video Tripod Black Gray (S019)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14173957
1 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 0.95 кг |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 1550 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Комплектація | кріплення для смартфона, Чехол, штатив |
| Мінімальна висота, см | 42 |
| Особливості | вбудований тримач телефону з cold shoe mount|гвинт під штативне гніздо камери|змінна площадка|зі знімною головкою|нахил від +90° до -80°|п'ятисекційні ніжки з антиковзкими накладками|плавне обертання на 360°|система швидких фіксаторів |
| Призначення | Для відеокамери | Для смартфона | Для фотоапарата |
| Тип кріплення девайса | затискач|різьба 1/4"|холодний черевик |
- Ціна: 1 259 ₴







