Варильна поверхня De Dietrich DPI4432B

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14132957
49 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 11.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 0 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Газ-контроль | відсутній |
| Дизайнерська колекція | AI Smart navigation |
| Електрозапалювання | відсутнє |
| Комплектація | варильна поверхня |
| Кількість ступенів потужності | 20 |
| Матеріал решітки | немає |
| Напруга, В | 220-240 |
| Потужність конфорок | 3.7, 4.6 кВт/40х23 см |
| Розмір, см | 6 x 65 x 51.5 |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Специфічні конфорки | модульний простір horiZone 40x23 см |
- Ціна: 49 139 ₴



