Акустика портативна Denmen DR08 Black (DR08-BK)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1610327
449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denmen |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.236 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Вхідний опір, Ом | 8 |
| Кількість смуг | 1 |
| Особливості | Картридер |
| Потреба | для дому та офісу |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 4 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 20000 |
- Ціна: 449 ₴







