Штатив HAMA Delta Duo 62 - 170 см Black (00004098)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14173997
3 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Вага | 1.85 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1700 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Мінімальна висота, см | 62 |
| Особливості | бульбашковий рівень|змінна площадка|плавне регулювання центральної колони |
| Призначення | Для відеокамери | Для фотоапарата |
| Тип кріплення девайса | різьба 1/4" |
- Ціна: 3 249 ₴






