Вентилятор Holmer HFS-1209-1W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14131557
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Holmer. Тип підключення: мережа. Колір: білий. Матеріал: пластик. Стан товару: Новий. Тип: вентилятор настільний. Вага, кг: 1.2. Особливості: захисна решітка. Функціональні особливості: автоповорот. Діаметр, см: 23. Потужність, Вт: 35. Функціональні особливості: регулювання кута нахилу. Конструкційні особливості: лопатевий. Кількість швидкостей: 2. Особливості: стійка основа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 230 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка|стійка основа |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання кута нахилу |
- Ціна: 599 ₴







