Шліфмашина DEWALT DWE4237-QS

-17%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130007
9 700 ₴
8 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: DEWALT. Тип: болгарка (кутова шліфмашина). Живлення: мережа. Споживана потужність, Вт: 1400. Стан товару: Новий. Кількість обертів на хвилину, об/хв: 11500. Діаметр диска, мм: 125. Вага, кг: 1.85.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 11500 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 8 009 ₴





