Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv51CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061937
84 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: аудіороз'єми. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Додатково: кабель живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x LAN (RJ-45) 2.5Gb. Тип: системний блок. Тип пам'яті: DDR5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: 4 x USB 3.2. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: PS/2. Вага, кг: 10. Колір: чорний з принтом. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Кількість потоків: 16. Тип: ігровий комп'ютер. Порти: 6 x USB 2.0. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5Gb, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 3.2, 6 x USB 2.0, PS/2, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 84 229 ₴







