Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv48AN)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061867
80 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Порти: 2 x DisplayPorts. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Тип відеопам'яті: GDDR7. Порти: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port. Тип: десктоп. Частота пам'яті, МГц: 6000. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: аудіороз'єми (на передній панелі). Порти: 4 x USB 2.0 ports (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 port (Type-C). Максимальна частота, ГГц: 5.5. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Порти: 1 x HDMI. Порти: 3xaudio jacks. Тип пам'яті: DDR5. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A). Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Охолодження: 2x160mm RGB LED fans (Front). Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Колір: Anomaly. Порти: 1 x USB 3.0. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 port (Type-A). Вага, кг: 10. Порти: 2xusb 2.0. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: модель материнської плати: B850M DS3H. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Мережевий адаптер: 2.5GB. Кількість потоків: 16. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x160mm RGB LED fans (Front) |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Колір | Anomaly |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 80 439 ₴







