Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv45CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061817
77 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: 4 x USB 2.0 ports (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port. Порти: 3 x Audio jacks. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Потужність БЖ, Вт: 650. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Частота пам'яті, МГц: 6000. Колір: CS. Тип: системний блок. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 2 x DisplayPorts. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A). Охолодження: 2x160mm RGB LED fans (Front). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 port (Type-C). Тип процесора: Ryzen 5 9600X. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 port (Type-A). Вага, кг: 10. Порти: 2xusb 2.0. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Порти: аудіо. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: модель материнської плати: B850M DS3H. Мережевий адаптер: 2.5GB. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 1xusb 3.0. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x160mm RGB LED fans (Front) |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Колір | CS |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 77 359 ₴







