Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv43CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061777
84 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Порти: 3 x USB-A 3.2 Gen 1 (5Gbps). Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Кількість планок, шт: 4. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип відеопам'яті: GDDR7. Порти: 2 x HDMI. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 6 x USB-A 2.0. Порти: 1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps). Частота пам'яті, МГц: 6000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Порти: 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10Gbps). Охолодження: 2x160mm RGB LED fans (Front). Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: 1 x PS/2. Тип пам'яті: DDR5. Колір: ексклюзивний принт корпусу. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Порти: 1 x Кнопка Q-Flash Plus. Вага, кг: 10. Порти: 3 x аудіороз'єми (на задній панелі). Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Додатково: техпаспорт. Чіпсет: AMD B850. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Кількість потоків: 16. Порти: 5 x DisplayPort. Тип: ігровий комп'ютер. Додатково: материнська плата B650M DS3H. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x160mm RGB LED fans (Front) |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps), 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10Gbps), 1 x Кнопка Q-Flash Plus, 1 x комбінований аудіороз'єм, 2 x HDMI, 3 x USB-A 3.2 Gen 1 (5Gbps), 3 x аудіороз'єми (на задній панелі), 5 x DisplayPort, 6 x USB-A 2.0 |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Колір | ексклюзивний принт корпусу |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 84 229 ₴







