Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv42AN)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061747
76 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Додатково: кабель живлення. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: аудіороз'єми. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Порти: 1 x PS/2. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 1 x USB 3.2 Type-C. Порти: 3 x USB 3.2 Type-A. Тип пам'яті: DDR5. Тип: системний блок. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Охолодження: 2x160mm RGB LED fans (Front). Колір: Anomaly. Порти: 1 x USB 3.0. Порти: 3xdisplayport. Вага, кг: 10. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: 2.5GB. Кількість потоків: 16. Додатково: документація. Порти: 6 x USB 2.0. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x160mm RGB LED fans (Front) |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Type-A, 3xdisplayport, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Колір | Anomaly |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 76 369 ₴







