Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv39CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061697
76 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Порти: аудіороз'єми. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Інтерфейс: M.2 NVME PCIe. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Потужність БЖ, Вт: 650. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Кількість потоків: 12. Частота пам'яті, МГц: 6000. Тип: десктоп. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Додатково: кабель живлення. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: системний блок. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x PS/2. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Колір: CS. Порти: 1 x USB 3.0. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Вага, кг: 10. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Додатково: техпаспорт. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 6 x USB 2.0. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 2 x usb 3.2 gen1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x usb 3.2 gen1, 3 x DisplayPort 2.1b, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Колір | CS |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 76 869 ₴







