Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv38CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061677
86 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Інтерфейс: M.2 NVME PCIe. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2 type-a. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: 1 x PS/2. Порти: аудіороз'єми. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1 type-a. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Потужність БЖ, Вт: 650. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Тип: системний блок. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 2 x HDMI. Тип відеопам'яті: GDDR7. Додатково: кабель живлення. Колір: CS. Вага, кг: 10. Чіпсет: AMD B850. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Додатково: техпаспорт. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Додатково: модель материнської плати: B850M DS3H. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Порти: 5 x DisplayPort. Порти: 6 x USB 2.0. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2 type-a, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 2 x HDMI, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Колір | CS |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 86 759 ₴







