Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061627
72 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x PS/2. Порти: аудіороз'єми. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Частота пам'яті, МГц: 6000. Потужність БЖ, Вт: 650. Сокет: s-AM5. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1 type-a. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Тип пам'яті: DDR5-6000. Порти: 2 x HDMI. Форм-фактор: Midi Tower. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: 1 x usb 3.2 gen 2 type-a. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Колір: Anomaly. Вага, кг: 10. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: модель материнської плати: B850M DS3H. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Порти: 5 x DisplayPort. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 6 x USB 2.0. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2 type-a, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 2 x HDMI, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Колір | Anomaly |
| Частота пам'яті, МГц | 6000|6000 |
- Ціна: 72 579 ₴







