Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv31AN)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061527
61 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Чіпсет: AMD B650. Тип процесора: AMD Ryzen 5 5600X. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x PS/2. Максимальна частота, ГГц: 4.6. Тип: системний блок. Потужність БЖ, Вт: 650. Сокет: s-AM4. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Кількість потоків: 12. Частота пам'яті, МГц: 3200. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Звуковий контролер: 7.1. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Тип: десктоп. Порти: 2 x HDMI. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Кількість планок, шт: 4. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Колір: Anomaly. Вага, кг: 10. Порти: аудіо. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Порти: 5 x DisplayPort. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Тип: ігровий комп'ютер. Порти: 6 x USB 2.0. Тип пам'яті: DDR4. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 2 x HDMI, 3 x usb 3.2 gen 1, 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіо |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM4 |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Колір | Anomaly |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 61 919 ₴







