Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv30CS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061517
56 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Чіпсет: AMD B650. Порти: 1 x HDMI. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Порти: 2 x DisplayPort. Порти: вихід на навушники. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Частота пам'яті, МГц: 3200. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додатково: кабель живлення. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Тип: десктоп. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Форм-фактор: Midi Tower. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Кількість потоків: 12. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x PS/2 (комбінований). Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x lan (rj-45). Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Потужність БЖ, Вт: 650. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Максимальна частота, ГГц: 4.6. Порти: 3 x Аудіороз'єми. Колір: різнобарвний. Вага, кг: 10. Додатково: техпаспорт. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Тип пам'яті: DDR4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Тип: ігровий комп'ютер. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 6 x USB 2.0 (Type-A). Порти: вход для микрофона. Інтерфейс: M.2 NVME. Тип процесора: Ryzen 5 5600X.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | десктоп|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Колір | різнобарвний |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 56 819 ₴







