Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv30AN)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061507
55 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Чіпсет: AMD B650. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип: системний блок. Частота пам'яті, МГц: 3200. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: десктоп. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Кількість потоків: 12. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: 1 x HDMI (на материнській платі). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип процесора: AMD Ryzen 5 5600X. Порти: 2 x DisplayPort (на материнській платі). Порти: 1 x PS/2. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Колір: Anomaly. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Сокет: s-AM4. Тип пам'яті: DDR4-3200. Розміри, мм: 370 x 210 x 480. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: аудіороз'єми (на передній панелі). Максимальна частота, ГГц: 4.6. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Порти: 1 x Кнопка Q-Flash Plus. Вага, кг: 10. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1/3.0. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: ексклюзивний принт корпусу. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Порти: 6 x USB 2.0. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Розміри, мм | 370 x 210 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM4 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Колір | Anomaly |
| Частота пам'яті, МГц | 3200|3200 |
- Ціна: 55 329 ₴







