Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv165)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061417
77 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Кількість ядер: 10. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Порти: 1 x Thunderbolt 4 (Type-C). Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Розташування БЖ: нижнє. Кількість планок, шт: 4. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Порти: 3 x Аудіороз'єми. Максимальна частота, ГГц: 4.9. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1xdisplayport. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Тип: десктоп. Тип відеопам'яті: GDDR7. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Звуковий контролер: 7.1. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Порти: вихід на навушники. Додатково: корпус MSI MAG FORGE M100R. Тип пам'яті: DDR5. Вага, кг: 12. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Потужність БЖ, Вт: 650. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Чіпсет: Intel B860. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Порти: 1 x Clear CMOS button. Додатково: техпаспорт. Мінімальна частота, ГГц: 3.3. Мережевий адаптер: 2 x 5 Гбіт/с. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x LAN (RJ45) 5GbE. Кількість потоків: 10. Тип процесора: Intel Core Ultra 5 225F. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 6 x USB 2.0 (Type-A). Порти: вход для микрофона. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | 7.1|інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 10 |
| Мережевий адаптер | 2 x 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.3 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 225F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 77 139 ₴






