Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv157)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061357
78 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Бездротові комунікації: wi-fi 6e (802.11ax). Порти: 1 x кнопка Flash BIOS. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Тип: системний блок. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 2 x HDMI. Кількість планок, шт: 4. Тип відеопам'яті: GDDR7. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.1. Кількість потоків: 12. Сокет: s-AM5. Форм-фактор: Midi Tower. Розташування БЖ: нижнє. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Вага, кг: 12. Порти: аудіороз'єми. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Потужність БЖ, Вт: 650. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Додатково: підсвічування. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600. Порти: 2xusb 2.0. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1. Мережевий адаптер: 2.5GB. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 2. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x DisplayPort. Охолодження: 4 x 120 мм вентилятори з RGB підсвічуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, ефективний повітряний кулер на процесорі, пиловий фільтр на верхній та передній панелях, підсвічування |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 x 120 мм вентилятори з RGB підсвічуванням |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE, 1 x кнопка Flash BIOS, 2 x HDMI, 2xusb 2.0, 4 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Gen 2, 5 x USB 3.2 Gen 1, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 78 669 ₴






