Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061327
70 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 10. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: десктоп. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Тип відеопам'яті: GDDR7. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: hdmi. Порти: USB 2.0. Порти: RJ-45 (LAN). Тип пам'яті: DDR5. Потужність БЖ, Вт: 650. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Вага, кг: 12. Розташування БЖ: нижнє. Мінімальна частота, ГГц: 2.5. Максимальна частота, ГГц: 4.7. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Сокет: s-1700. Порти: PS/2. Мережевий адаптер: 1 Гбіт/с. Тип процесора: Intel Core i5-14400F. Порти: DisplayPort. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 16. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: USB 3.2. Порти: 1 x VGA. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, високопродуктивний ssd стандарту nvme, контролер управління підсвічуванням вентиляторів, пиловий фільтр на верхній та передній панелях |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.5 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x VGA, DisplayPort, PS/2, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2, hdmi, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14400F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 70 269 ₴







