Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061297
74 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Колір: чорний. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Чіпсет: AMD B650. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x lan (rj-45). Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: кабель живлення. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Форм-фактор: Midi Tower. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 2 x HDMI. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps). Охолодження: 4 шт вентиляторів. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Тип пам'яті: DDR5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Вага, кг: 12. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Звуковий контролер: 7.1. Кількість планок, шт: 4. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Бездротові комунікації: wi-fi 6e (802.11ax). Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps). Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 2xusb 2.0. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Кількість потоків: 16. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: NVME. Порти: 4 x DisplayPort. Порти: 3 х Аудіороз'єми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | 7.1|інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x lan (rj-45), 2 x HDMI, 2xusb 2.0, 3 х Аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps), 5 x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 74 839 ₴







