Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv146)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061287
73 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Розташування БЖ: нижнє. Потужність БЖ, Вт: 650. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Порти: 1 x кнопка Flash BIOS. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Тип пам'яті: DDR5. Звуковий контролер: 7.1. Частота пам'яті, МГц: 6000. Бездротові комунікації: wi-fi 6e (802.11ax). Додатково: кабель живлення. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Кількість потоків: 12. Тип: десктоп. Сокет: s-AM5. Тип відеопам'яті: GDDR7. Порти: 2 x HDMI. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Вага, кг: 12. Кількість планок, шт: 4. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Порти: 5 x audio. Порти: 2xusb 2.0. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 2. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: NVME. Порти: 4 x DisplayPort.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x lan (rj-45), 1 x кнопка Flash BIOS, 2 x HDMI, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 2xusb 2.0, 4 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Gen 2, 5 x USB 3.2 Gen 1, 5 x audio |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 73 839 ₴







