Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv144)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061267
71 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Бездротові комунікації: wi-fi 6 (802.11ax). Порти: 2 x SMA (для антени). Розташування БЖ: нижнє. Тип пам'яті: DDR5. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Порти: 1 x lan (rj45). Кількість планок, шт: 4. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Тип: десктоп. Додатково: кабель живлення. Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Порти: 3 x DisplayPort. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Вага, кг: 12. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 5 x аудіороз'ємів. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Потужність БЖ, Вт: 650. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Додатково: техпаспорт. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 2xusb 2.0 (type-a). Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x lan (rj45), 2 x SMA (для антені), 2xusb 2.0 (type-a), 3 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 5 x аудіороз'ємів |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 71 039 ₴







