Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv141)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061237
181 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 20. Колір: чорний. Порти: аудіороз'єми. Порти: 1 x HDMI. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Потужність БЖ, Вт: 850. Бездротові комунікації: wi-fi 6e (802.11ax). Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Форм-фактор: Micro-ATX. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 2 x usb 3.2 gen 2. Порти: 1 x PS/2 (комбінований). Кількість планок, шт: 4. Розташування БЖ: нижнє. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Тип: системний блок. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Тип відеопам'яті: GDDR7. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Сокет: s-1700. Порти: 3xdisplayport. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 1. Порти: 2xusb 2.0. Вага, кг: 14. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Тип: ігровий комп'ютер. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2 (комбінований), 2 x usb 3.2 gen 2, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 2xusb 2.0, 3xdisplayport, 4 x USB 3.2 Gen 1, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 181 919 ₴







