Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv132)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061147
160 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 2 x Роз'єми Wi-Fi. Додатково: модуль бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11be. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Потужність БЖ, Вт: 850. Порти: 2 x Аудіороз'єми. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Порти: вхід для мікрофона. Порти: 1 x HDMI. Порти: вихід на навушники. Порти: 1 x Оптичний вихід S/PDIF. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Тип: системний блок. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Порти: 1 x lan (rj45). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Вага, кг: 14. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Охолодження: 6 x 120мм RGB вентиляторів. Кількість потоків: 16. Порти: 1 x кнопка Clear CMOS. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 6 x 120мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 160 369 ₴







