Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv126)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061087
101 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 20. Колір: чорний. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x Thunderbolt 4. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 5 x USB 3.2. Кількість потоків: 20. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Вага, кг: 12. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Сокет: s-1851. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: 2 x HDMI. Тип: системний блок. Порти: 1 x lan (rj45). Розташування БЖ: нижнє. Кількість планок, шт: 4. Форм-фактор: Midi Tower. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Частота пам'яті, МГц: 6000. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Порти: аудіороз'єми. Порти: 1 x PS/2. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Чіпсет: Intel B860. Тип пам'яті: DDR5. Звуковий контролер: 7.1. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 4 x DisplayPort. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, кабель живлення, пиловий фільтр на верхній та передній панелях |
| Звуковий контролер | 7.1|інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x Thunderbolt 4, 1 x lan (rj45), 2 x HDMI, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 5 x USB 3.2, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 101 979 ₴







