Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv125)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061077
135 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 14. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1 (2 на передній панелі). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Порти: 1 x Thunderbolt 4 (Type-C). Порти: 1 x PS/2 (комбінований). Розташування БЖ: нижнє. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Тип: системний блок. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Сокет: s-1851. Додатково: кабель живлення. Кількість планок, шт: 4. Кількість потоків: 14. Чіпсет: Intel B860. Тип процесора: Intel Core Ultra 5 235. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x lan (rj-45). Порти: аудіороз'єми. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип пам'яті: DDR5. Мінімальна частота, ГГц: 3.4. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Охолодження: 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням. Вага, кг: 14. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Порти: 1 x кнопка Clear CMOS. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 2xusb 2.0 (type-a). Інтерфейс: NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2 (комбінований), 1 x Thunderbolt 4 (Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x lan (rj-45), 1 x кнопка Clear CMOS, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 2xusb 2.0 (type-a), 3 x DisplayPort 2.1a, 5 x USB 3.2 Gen 1 (2 на передній панелі), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 235 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 135 219 ₴



