Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv124)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061067
103 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 14. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Порти: на задній панелі: 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1a (від відеокарти), 1 x Thunderbolt 4 (USB Type. Сокет: s-1851. Вага, кг: 12. Тип: десктоп. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Форм-фактор: Micro-ATX. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Тип пам'яті: DDR5. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Мінімальна частота, ГГц: 3.4. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Розташування БЖ: нижнє. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Тип процесора: Intel Core Ultra 5 235. Кількість потоків: 14. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Чіпсет: Intel B860. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: корпус MSI MAG FORGE M100R. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Порти: на передній панелі: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1, вихід на навушники, вхід для мікрофона. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Охолодження: 6 x 120мм RGB вентиляторів. Виробник GPU: Nvidia. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 6 x 120мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | на задній панелі: 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1a (від відеокарти), 1 x Thunderbolt 4 (USB Type, на передній панелі: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 235 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 103 019 ₴







