Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv122)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061047
102 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип відеопам'яті: GDDR7. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Кількість планок, шт: 4. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип пам'яті: DDR5-6000. Частота пам'яті, МГц: 6000. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Сокет: s-1700. Порти: 4 x USB 2.0. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Порти: 1 x HDMI 2.1. Порти: 1 x PS/2 (комбінований). Порти: 2 x usb 3.2 gen 2. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Розміри, мм: 423 x 200 x 388. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x usb 3.2 gen 1 type-c. Додатково: кабель живлення. Додатково: кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Бездротові комунікації: wi-fi 6 (802.11ax). Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Вага, кг: 12. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Порти: 3 x Аудіороз'єми. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2 (комбінований), 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 2 x usb 3.2 gen 2, 2 x usb 3.2 gen1, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 423 x 200 x 388 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000|6000 |
- Ціна: 102 519 ₴







