Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv118)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14061027
108 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Кількість ядер: 12. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Тип процесора: AMD Ryzen 9 7900X. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Кількість потоків: 24. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x Оптичний вихід S/PDIF. Тип пам'яті: DDR5. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Порти: 1 x HDMI. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 4 x USB 2.0. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Порти: 1 x lan (rj45). Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Кількість планок, шт: 4. Порти: аудіороз'єми. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Вага, кг: 14. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Порти: 1 x кнопка Clear CMOS. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x lan (rj45), 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x Оптичний вихід S/PDIF, 1 x кнопка BIOS FlashBack, 1 x кнопка Clear CMOS, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x usb 3.2 gen 1, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 7900X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 108 079 ₴







