Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060957
134 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Частота пам'яті, МГц: 6000. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Розташування БЖ: нижнє. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Порти: мережа: 1 x LAN (RJ-45), 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип: системний блок. Тип: десктоп. Додатково: кабель живлення. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: USB: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 4 x USB 2.. Порти: інші порти: 1 x LAN (RJ-45), Оптичний вихід S/PDIF, Аудіороз'єми, роз'єми для Wi-Fi антен, кнопки B. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Тип пам'яті: DDR5. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Вага, кг: 14. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Порти: аудіо: 1 x Оптичний вихід S/PDIF, Комбінований аудіороз'єм (навушники/мікрофон). Інтерфейс: NVMe Gen4. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Порти: відеовиходи: 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1a. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Додатково: документація. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 134 499 ₴







