Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv109)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060937
130 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Форм-фактор: Midi Tower. Тип: десктоп. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: аудіороз'єми. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 4 x USB 2.0. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 2 x HDMI. Кількість планок, шт: 4. Додатково: контролер управління підсвічуванням вентиляторів. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Розташування БЖ: нижнє. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: 1 x Оптичний S/PDIF вихід. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Тип: системний блок. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Порти: 3xdisplayport. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Вага, кг: 14. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x USB 3.2 Type-C. Кількість потоків: 16. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Тип: ігровий комп'ютер. Порти: 1 x кнопка Clear CMOS. Виробник GPU: Nvidia. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, контролер управління підсвічуванням вентиляторів, пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x Оптичний S/PDIF вихід, 1 x кнопка BIOS FlashBack, 1 x кнопка Clear CMOS, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x usb 3.2 gen 1, 3xdisplayport, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 130 929 ₴





