Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv106)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060907
98 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Порти: аудіороз'єми. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Розташування БЖ: нижнє. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Порти: 3 x USB 3.2 Type-A. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість планок, шт: 4. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Кількість потоків: 12. Тип: системний блок. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x Оптичний S/PDIF вихід. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Вага, кг: 14. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Порти: 2 x USB 3.2 Type-C. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Додатково: документація. Порти: 6 x USB 2.0. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45), 1 x Оптичний S/PDIF вихід, 2 x USB 3.2 Type-C, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x USB 3.2 Type-A, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 98 449 ₴







