Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv104)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060887
98 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Колір: чорний. Порти: 1 x lan (rj-45). Порти: аудіороз'єми. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x Оптичний вихід S/PDIF. Порти: 1 x вхід для мікрофона (на передній панелі). Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (на передній панелі). Кількість планок, шт: 4. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: пиловий фільтр на верхній та передній панелях. Кількість потоків: 12. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Розташування БЖ: нижнє. Сокет: s-AM5. Розміри, мм: 498 x 210 x 411.6. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Мережевий адаптер: 5 Гбіт/с. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Додатково: підсвічування. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Вага, кг: 14. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Порти: 1 x кнопка Clear CMOS. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x вихід на навушники (на передній панелі). Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, кабель живлення, пиловий фільтр на верхній та передній панелях, підсвічування, система водяного охолодження процесора |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 498 x 210 x 411.6 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 98 449 ₴







