Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060877
138 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 14. Колір: білий. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x HDMI. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Сокет: s-1851. Кількість потоків: 14. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Кількість планок, шт: 4. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Чіпсет: Intel B860. Розташування БЖ: вертикальне. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Порти: 1 x USB 3.0. Вага, кг: 8. Порти: 3xdisplayport. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Intel Core Ultra 5 245KF. Мережевий адаптер: 2.5GB. Виробник GPU: Nvidia. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Звуковий контролер: інтегрований. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Інтерфейс: M.2 NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, додатковий мультимедійний екран 7", кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x usb 3.2 gen1, 3xdisplayport, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 138 509 ₴







