Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv90Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060807
126 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D. Звуковий контролер: 7.1. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Порти: 2 x HDMI. Тип пам'яті: DDR5. Тип відеопам'яті: GDDR7. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Кількість планок, шт: 4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x PS/2. Порти: аудіороз'єми. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Вага, кг: 8. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Кількість потоків: 16. Порти: 5 x DisplayPort. Тип: ігровий комп'ютер. Виробник GPU: Nvidia. Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Mini Tower.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, додатковий мультимедійний екран 7", кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 2 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 4 x USB 2.0, 5 x DisplayPort, аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 126 859 ₴



