Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv88Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060787
118 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: білий. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Розміри, мм: 205 x 363 x 452. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Звуковий контролер: аудіовхід. Порти: 1 x HDMI. Порти: RJ-45 (LAN). Встановлена ОС: Windows 11 Home. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: закаленное стекло (боковая (левая) панель). Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Порти: 4 x USB 2.0. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x USB 3.0. Звуковий контролер: комбінований аудіо роз'єм. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Тип пам'яті: DDR5. Вага, кг: 8. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Порти: 3 x USB 3.2 Type-A. Кількість планок, шт: 4. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Порти: PS/2. Порти: 3xdisplayport. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x USB 3.2 Type-C. Мережевий адаптер: 2.5GB. Кількість потоків: 16. Виробник GPU: Nvidia. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Інтерфейс: NVME. Звуковий контролер: аудіовиход. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | аудіовиход|аудіовхід|комбінований аудіо роз'єм |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Type-A, 3xdisplayport, 4 x USB 2.0, PS/2, RJ-45 (LAN), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 205 x 363 x 452 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 118 509 ₴







