Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv81Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060717
134 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 2 x DisplayPorts. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Тип відеопам'яті: GDDR7. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Порти: 1 x lan (rj45). Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Порти: 1 x USB 3.0. Вага, кг: 8. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 3 x Аудіороз'єми. Порти: 1 x USB Type-C. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Сокет: s-AM5. Кількість потоків: 12. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип пам'яті: DDR5. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Порти: 1 x Кнопка Q-Flash Plus. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Тип: ігровий комп'ютер. Порти: 1 x PS/2 комбінований порт для клавіатури та миші. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм. Виробник GPU: Nvidia. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 134 989 ₴







