Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv80Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060707
109 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Тип: десктоп. Порти: 1 x lan (rj-45). Порти: 1 x USB Type-C (на передній панелі). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Додатково: кабель живлення. Розташування БЖ: нижнє. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x PS/2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Порти: 3 x Аудіороз'єми. Вага, кг: 8. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Порти: 1 x USB 3.0 (на передній панелі). Додатково: документація. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм (на передній панелі). Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 109 339 ₴




