Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv117Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060657
108 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Кількість планок, шт: 4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип пам'яті: DDR5. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Розташування БЖ: нижнє. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Частота пам'яті, МГц: 6000. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070 XT. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип відеопам'яті: GDDR6. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм (навушники/мікрофон). Тип: системний блок. Порти: 1 x HDMI. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Охолодження: 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду). Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження). Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x DisplayPort. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Форм-фактор: Micro-ATX. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу). Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 3 x Аудіороз'єми. Вага, кг: 8. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Порти: 1 x USB (Type-C). Кількість потоків: 16. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Інтерфейс: M.2 NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750. Додатково: корпус: Jonsbo D31 White ARGB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 108 839 ₴







