Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv116Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060647
112 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: білий. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: RJ-45 (LAN). Порти: вхід для мікрофона. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: hdmi. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x USB 3.0. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system). Порти: вихід на навушники. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Тип пам'яті: DDR5. Вага, кг: 8. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Тип: десктоп. Частота пам'яті, МГц: 6000. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Тип: системний блок. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Bottom). Порти: PS/2. Інтерфейс: NVMe Gen4. Порти: аудіо. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Порти: DisplayPort. Порти: 3 x USB 3.1 (3.2) Type-A. Мережевий адаптер: 2.5GB. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Звуковий контролер: інтегрований. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system) |
| Порти | 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 3 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 4 x USB 2.0, DisplayPort, PS/2, RJ-45 (LAN), hdmi, аудіо, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 112 139 ₴







