Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv114Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060627
104 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x HDMI. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: системний блок. Тип: десктоп. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.2 (Type-C). Вага, кг: 8. Порти: аудіороз'єми. Порти: 1 x PS/2. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 4 x USB 3.2 (Type-A). Тип відеопам'яті: GDDR6. Частота пам'яті, МГц: 6000. Тип пам'яті: DDR5. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Звуковий контролер: 7.1. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Порти: 3xdisplayport. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Інтерфейс: NVMe Gen4. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Кількість потоків: 16. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Mini Tower.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 3.2 (Type-C), 3xdisplayport, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 (Type-A), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 104 549 ₴







