Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv108Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060567
111 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 14. Стан товару: Новий. Колір: білий. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Мінімальна частота, ГГц: 3.4. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Тип процесора: Intel Core Ultra 5 235. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип: десктоп. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Частота пам'яті, МГц: 6000. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Порти: 1 x HDMI 2.1a. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 2 x 120 мм RGB LED вентилятори (знизу). Чіпсет: Intel B860. Кількість потоків: 14. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Кількість планок, шт: 4. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070 XT. Порти: аудіороз'єми. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип відеопам'яті: GDDR6. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Виробник GPU: AMD. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Вага, кг: 8. Форм-фактор: Micro-ATX. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Охолодження: 2 x 120 мм RGB LED вентилятори (зверху для системи охолодження). Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: техпаспорт. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: корпус: Jonsbo D31 White ARGB. Потужність БЖ, Вт: 750. Охолодження: 1 x 120 мм RGB LED вентилятор (ззаду).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB LED вентилятор (ззаду)|2 x 120 мм RGB LED вентилятори (зверху для системи охолодження)|2 x 120 мм RGB LED вентилятори (знизу) |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 3 x DisplayPort 2.1, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 4 x USB 2.0 (Type-A), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 235 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 111 639 ₴







