Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv109)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060197
105 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 20. Колір: білий. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Порти: вхід для мікрофона. Порти: RJ-45 (LAN). Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Порти: 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип: системний блок. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Чіпсет: Intel B860. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Bottom). Частота пам'яті, МГц: 6000. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: hdmi. Порти: 4 x USB 2.0. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system). Порти: вихід на навушники. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070 XT. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Порти: аудіороз'єми. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип пам'яті: DDR5. Вага, кг: 8. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x USB 3.0. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: техпаспорт. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Порти: DisplayPort. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 3 x USB 3.1 (3.2) Type-A. Мережевий адаптер: 2.5GB. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system) |
| Порти | 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 3 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 4 x USB 2.0, DisplayPort, RJ-45 (LAN), hdmi, аудіороз'єми, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 105 279 ₴







