Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v115)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059487
103 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: чорний. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2 type-a. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Тип пам'яті: DDR5. Кількість планок, шт: 4. Додатково: кабель живлення. Порти: 2 x HDMI. Тип: десктоп. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1 type-a. Звуковий контролер: інтегрований Realtek. Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Тип: системний блок. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x PS/2. Тип відеопам'яті: GDDR6. Порти: аудіороз'єми. Виробник GPU: AMD. Вага, кг: 8. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Кількість потоків: 16. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Порти: 5 x DisplayPort. Тип: ігровий комп'ютер. Інтерфейс: M.2 NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Mini Tower.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe|NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2 type-a, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 4 x USB 2.0, 5 x DisplayPort, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 103 789 ₴






